EMKA VİZE Hakkında


Günümüzde vize almak ülkemiz insanlarına uzun ve zorlu bir iş gibi gelse de A sınıfı seyahat acentası olan doğru bir aracıyla, yorulmadan, konsolosluk sıralarına girmeden kısa sürede sonuçlanabilir.

Makul fiyatlarımızla, neredeyse yol paranıza denk edecek hizmet bedeli alarak bu işlemi güvenli bir şekilde vermekteyiz. Evraklarınız iki ayrı vize profesyoneli tarafından kontrol edilerek herhangi bir eksiklik veya mantıksızlığa mahal verilmeden dosyanız konsolosluğa verilir.

Gereksinim gördüğünüzde uçak, otel rezervasyonlarınız ve seyahat sağlık sigortasınız tarafımızdan yapılır. 

Misyonumuz


Misyonumuz

  • Dünya’da ve Türkiye’de farklı müşteriler için onların ihtiyaçlarına uygun çözümleri birlikte üreterek rekabette kazanmak.
  • Bilgi, beceri ve yetenekleri ile danışmanlık hizmetleri sunmak.
  • Çözüm geliştirme ve sunmaya yönelik pazar standartlarını belirlemek.
  • İş fırsatları yaratıp bunları yönlendirmeyi, ilke edinmek.
  • Gelecekteki olası olumlu ve olumsuz değişimleri araştırmak, bunları önceden belirleyerek gerekli değişiklikleri hızla uygulamak.
  • Doğrudan ve açık iletişime, kişi yeteneklerine, yetkilendirmenin önemine inanan ve buna uygun iş ortamına oluşturmak.

Vizyonumuz


Vizyonumuz

Yaratıcılığa, verimliliğe ve katılımcılığa bağlı bir kurum kültürü oluşturarak iş ortaklarırımız, çalışanlarımız ve ülkemiz için fırsatları başarıya dönüştürmek, beklentilerin üzerinde ürün ve hizmet çözümleri ile artan sayıda sadık müşteriler yaratmak ve müşterilerimize marka güvencesini hissettirmektir.

Yenilikçi ve yaratıcı güvenlik çözümleri ile müşterilerimize, çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve topluma en üst düzeyde değerler yaratarak pazarda lider olmaktır.

Kalite Politikamız


Dengeli ve sürekli büyüme ile sektörümüzde, lider, saygın, güvenilir şirket olmak için; beklentilerin üzerinde ürün ve hizmet sunmak suretiyle, artan sayıda sadık müşteriler yaratmaktır.

Yeniliklere açık, etkin, dinamik ve katılımcı yönetim prensiplerini benimsemek ve uygulamaktır. Kalite, hizmet ve teknolojik gelişmelerin takipçisi ve öncüsü olarak, müşterilerine yaratıcı çözümler üretmek suretiyle, topluma, çalışanlarına ve iş ortaklarına kattığı değeri arttırmaktır. Kalite yönetim sisteminin gereklerini yerine getirerek, etkinliğini sürekli iyileştirerek ve gelişmesini sağlamaktır.

Kalite Politikamız dahilinde

  • Hizmet kalitesi ile sektörün lideri olmak,
  • Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak,
  • Sürekli iyileştirme için personelin eğitimini sağlamak,
  • Yenilikleri takip ederek hizmetlerimizi sürekli iyileştirmek öncelikli hedeflerimizdir.

Bilgi Talep Edin


Vize hakkında herhangi bir konuda desteğe mi ihtiyacınız var?

Lütfen aklınızdaki soruları bize iletin...

İletişim BilgilerimizWeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?